VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Version
eo: Versio

en: File
eo: Dosiero

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Comment
eo: Komento
