VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Version
et: Versioon

en: File
et: Manus

en: Update
et: Uuenda

en: Not found
et: Ei leitud

en: Comment
et: Kommentaar

en: OK
et: Olgu

en: Result
et: Tulemus

en: Product
et: Toode

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Resource
et: Ressurss

en: Verbose message
et: Detailne teade

en: Choose a file
et: Vali fail

en: Resource type
et: Ressursi tüüp
