VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Version
fi: Versio

en: File
fi: Tiedosto

en: Update
fi: Päivitys

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Comment
fi: Kommentti

en: Result
fi: Tulos

en: Product
fi: Tuote

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: Response code
fi: Vastauskoodi

en: MD5 Hash
fi: MD5-tiivistesumma

en: Resource
fi: Resurssi

en: Verbose message
fi: Viesti

en: Choose a file
fi: Valitse tiedosto

en: Response status code
fi: Vastauksen tilakoodi
