VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
is: Virkjað

en: Version
is: Útgáva

en: Update
is: Dagfør

en: Comment
is: Viðmerking

en: Permalink
is: Permaleinki
