VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Version
gl: Versión

en: File
gl: Ficheiro

en: Update
gl: Actualizar

en: Not found
gl: Non atopada

en: Comment
gl: Comentario

en: OK
gl: Aceptar

en: Product
gl: Produto

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Verbose message
gl: Mensaxe explícito

en: Choose a file
gl: Seleccione un arquivo
