VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Version
he: גירסה

en: File
he: קובץ

en: Update
he: עדכון

en: URL
he: כתובת URL

en: Not found
he: לא נמצא

en: Comment
he: תגובה

en: Result
he: תוצאה

en: Product
he: מוצר

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Choose a file
he: בחירת קובץ
