VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Version
hr: Inačica

en: File
hr: Datoteka

en: Update
hr: Osvježi

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Comment
hr: Komentar

en: OK
hr: U redu

en: Result
hr: Rezultat

en: Product
hr: Proizvod

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Verbose message
hr: Skupna poruka

en: Choose a file
hr: Odaberi datoteku
