VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Version
hu: Verzió

en: File
hu: Fájl

en: Update
hu: Frissítés

en: URL
hu: Webcím

en: Not found
hu: Nem található

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Result
hu: Eredmény

en: Product
hu: Termék

en: Response code
hu: Válaszkód

en: MD5 Hash
hu: MD5 ellenőrzőösszeg

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Verbose message
hu: Részletes üzenet

en: Choose a file
hu: Fájl választás

en: Resource type
hu: Forrástípus

en: Response status code
hu: Válasz állapotkód
