VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Version
jv: Versi

en: File
jv: Berkas

en: Update
jv: Dianyari

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Comment
jv: Komèntar

en: Permalink
jv: Tautan jejeg

en: Verbose message
jv: Pesen akéh isiné

en: Choose a file
jv: Pilih berkas
