VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Version
km: កំណែ

en: File
km: ឯកសារ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Verbose message
km: សារ​បរិយាយ

en: Choose a file
km: ជ្រើស​ឯកសារ
