VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Resource
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Send file
kn: ಕಡತವನ್ನು ಕಳುಹಿಸು
