VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Version
ku: وەشان

en: File
ku: پەڕگە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: OK
ku: باشە

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: Choose a file
ku: پەڕگەیەک هەڵبژێرە
