VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Version
lv: Versija

en: File
lv: Fails

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Comment
lv: Komentārs

en: Result
lv: Rezultāts

en: Product
lv: Prece

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Choose a file
lv: Izvēlies datni
