VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Version
mr: आवृत्ती

en: File
mr: फाईल

en: Update
mr: अपडेट

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया
