VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Version
nn: Versjon

en: File
nn: Fil

en: Update
nn: Oppdater

en: Comment
nn: Kommentar

en: Product
nn: Vare
