VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Version
sk: Verzia

en: File
sk: Súbor

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Comment
sk: Komentár

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Product
sk: Produkt

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: MD5 Hash
sk: MD5 Hash (kontrolný súčet)

en: Verbose message
sk: Detailná správa

en: Choose a file
sk: Vybrať súbor
