VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Update
sl: Posodobitev

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Comment
sl: Komentar
