VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Version
sq: Versioni

en: Update
sq: Rifresko

en: URL
sq: Adresa URL

en: Comment
sq: Komenti

en: Choose a file
sq: Zgjidh një file
