VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Version
ta: பதிப்பு

en: File
ta: கோப்பு

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Comment
ta: கருத்து

en: OK
ta: சரி

en: Result
ta: முடிவு

en: Permalink
ta: நிரந்தரசுட்டி

en: Resource
ta: வளம்

en: Choose a file
ta: கோப்பை தெரிவுசெய்
