VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Version
te: సంచిక

en: File
te: ఫైల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: OK
te: సరే

en: Result
te: ఫలితం

en: Permalink
te: స్థిరలంకె
