VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Version
ar: النسخة

en: File
ar: ملف

en: Update
ar: تحديث

en: URL
ar: العنوان URL

en: Not found
ar: غير موجود

en: Comment
ar: التعليق

en: OK
ar: موافق

en: Result
ar: نتيجة

en: Product
ar: المنتج

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: Resource
ar: مصدر

en: Verbose message
ar: رسالة مستنبطة

en: Choose a file
ar: اختر ملفا
