VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Version
az: Versiya

en: File
az: Fayl

en: Update
az: Yeniləmə

en: Comment
az: Şərh

en: Result
az: Nəticə

en: Permalink
az: Daimi keçid
