VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Version
be: Версія

en: File
be: Файл

en: Update
be: Абнавіць

en: URL
be: Спасылка

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Comment
be: Каментар

en: API Key
be: Ключ API

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Verbose message
be: Падрабязнае паведамленнне

en: Choose a file
be: Выберыце файл
