VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Response code
bo: ཕྱིར་ལན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Verbose message
bo: རྒྱས་བཤད་ཀྱི་ཆ་འཕྲིན

en: Choose a file
bo: ཡིག་ཆ་ཞིག་གདམ་པ
