VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Version
ca: Versió

en: File
ca: Fitxer

en: Update
ca: Actualitza

en: Not found
ca: No trobat

en: Comment
ca: Comentari

en: Result
ca: Resultat

en: Product
ca: Producte

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Resource
ca: Recurs

en: Verbose message
ca: Missatge detallat

en: Choose a file
ca: Escolliu un fitxer

en: Resource type
ca: Tipus de recurs

en: Response status code
ca: Codi d'estat de la resposta
