VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Version
cs: Verze

en: File
cs: Soubor

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Comment
cs: Komentář

en: Product
cs: Produkt

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Verbose message
cs: Podrobná zpráva

en: Choose a file
cs: Vybrat soubor

en: Response status code
cs: Stavový kód odpovědi
