VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: File
da: Fil

en: Update
da: Opdatér

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Comment
da: Kommentar

en: API Key
da: API-nøgle

en: Result
da: Resultat

en: Product
da: Produkt

en: Response code
da: Responskode

en: MD5 Hash
da: MD5 hash

en: Verbose message
da: Lang beskrivelse

en: Choose a file
da: Vælg en fil

en: Response status code
da: Respons statuskode
