VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Version
el: Έκδοση

en: File
el: Αρχείο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Comment
el: Σχόλιο

en: OK
el: ΟΚ

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Product
el: Προϊόν

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Verbose message
el: Λεπτομερές μήνυμα

en: Choose a file
el: Επιλέξτε αρχείο
