VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Version
eu: Bertsioa

en: File
eu: Fitxategi

en: Update
eu: Eguneratu

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Comment
eu: Iruzkina

en: OK
eu: Ados

en: Choose a file
eu: Fitxategia hautatu
