VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Version
fa: نسخه

en: File
fa: فایل

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: URL
fa: نشانی

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Comment
fa: دیدگاه

en: OK
fa: موافقت

en: Result
fa: نتیجه

en: Product
fa: محصول

en: Permalink
fa: پیوند ثابت

en: MD5 Hash
fa: رمز عبور کاربر (به صورت کد شده)

en: Choose a file
fa: یک فایل انتخاب کنید
