VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: Version
is: Útgáfa

en: File
is: Skrá

en: Update
is: Uppfæra

en: URL
is: vefslóð

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Comment
is: Ummæli

en: API Key
is: API Lykill

en: OK
is: Í lagi

en: Product
is: Vara
