VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Version
it: Versione

en: Update
it: Aggiorna

en: Not found
it: Non trovato

en: Comment
it: Commento

en: Result
it: Risultato

en: Product
it: Prodotto

en: Permalink
it: Collegamento permanente

en: MD5 Hash
it: Hash MD5

en: Resource
it: Risorsa

en: Verbose message
it: Messaggio prolisso

en: Choose a file
it: Scegli un file

en: Response status code
it: Codice di stato della risposta
