VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Version
ka: ვერსია

en: File
ka: ფაილი

en: Update
ka: განახლება

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Result
ka: შედეგი
