VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Version
lt: Versija

en: File
lt: Failas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Not found
lt: Nerasta

en: Comment
lt: Komentaras

en: API Key
lt: API raktas

en: OK
lt: Gerai

en: Result
lt: Rezultatas

en: Product
lt: Prekė

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Verbose message
lt: Daugiažodė žinutė

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą
