VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: OK
ml: ശരി

en: Result
ml: തത്ഫലം
