VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Version
ne: संस्करण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Update
ne: अपडेट

en: URL
ne: यूआरएल

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: OK
ne: ठिक छ
