VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Comment
oc: Comentari

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Product
oc: Produit

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: Response code
oc: Còde responsa

en: Verbose message
oc: Messatge detalhat

en: Choose a file
oc: Causissètz un fichièr
