VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Version
pl: Wersja

en: File
pl: Plik

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Comment
pl: Komentarz

en: API Key
pl: Klucz API

en: Result
pl: Wynik

en: Product
pl: Produkt

en: Permalink
pl: Adres

en: Response code
pl: Kod odpowiedzi

en: Resource
pl: Zasób

en: Send file
pl: Wyślij plik

en: Verbose message
pl: Pełna wiadomość

en: Choose a file
pl: Wybierz plik

en: Resource type
pl: Typ zasobu

en: Response status code
pl: Kod statusu odpowiedzi
