VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Version
ro: Versiune

en: File
ro: Fișier

en: Update
ro: Actualizare

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Comment
ro: Comentariu

en: API Key
ro: Cheie API

en: Result
ro: Rezultat

en: Product
ro: Produs

en: Permalink
ro: Link permanent

en: Resource
ro: Resursă

en: Choose a file
ro: Alege un fișier

en: Response status code
ro: Codul de stare al răspunsului
