VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Version
ru: Версия

en: File
ru: Файл

en: Update
ru: Обновить

en: Not found
ru: Не найдено

en: Comment
ru: Комментарий

en: API Key
ru: Ключ API

en: Result
ru: Результат

en: Product
ru: Товар

en: Permalink
ru: Постоянная ссылка (Permalink)

en: Response code
ru: Код ответа

en: MD5 Hash
ru: MD5 хэш

en: Resource
ru: Ресурс

en: Verbose message
ru: Подробное сообщение

en: Choose a file
ru: Выберите файл

en: Resource type
ru: Тип ресурса

en: Response status code
ru: Код состояния ответа
