VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: File
sv: Fil

en: Update
sv: Uppdatera

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Comment
sv: Kommentar

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Result
sv: Resultat

en: Product
sv: Vara

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Resource
sv: Resurs

en: Verbose message
sv: Utförligt meddelande

en: Choose a file
sv: Välj en fil

en: Resource type
sv: Typ av resurs

en: Response status code
sv: Svarskod
