VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Version
th: รุ่น

en: File
th: ไฟล์

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Result
th: ผล

en: Choose a file
th: เลือกไฟล์

en: Response status code
th: สถานะการตอบสนอง
