VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Version
tr: Sürüm

en: File
tr: Dosya

en: Update
tr: Güncelle

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Comment
tr: Yorum

en: OK
tr: Tamam

en: Result
tr: Sonuç

en: Product
tr: Ürün

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: Verbose message
tr: Ayrıntılı ileti

en: Choose a file
tr: Bir dosya seç

en: Resource type
tr: Kaynak türü

en: Response status code
tr: Yanıt durumu kodu
