VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Version
uk: Версія

en: File
uk: Файл

en: Update
uk: Оновити

en: URL
uk: URL-адреса

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Comment
uk: Коментар

en: OK
uk: Гаразд

en: Result
uk: Результат

en: Product
uk: Товар

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Response code
uk: Код відповіді

en: MD5 Hash
uk: MD5-Геш

en: Resource
uk: Ресурс

en: Send file
uk: Передача файла

en: Verbose message
uk: Докладне повідомлення

en: Choose a file
uk: Виберіть файл

en: Resource type
uk: Тип ресурсу

en: Invalid key
uk: Неправильний ключ

en: Send a File
uk: Надіслати файл

en: Response status code
uk: Код стану відповіді
