VirusTotal API (7.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ur: فعال

en: Version
ur: ورژن

en: File
ur: فائل

en: Update
ur: تجدید

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Comment
ur: تبصرہ
