vision6 (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Email
ast: Corréu electrónicu
