vision6 (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: List
be: Спіс

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Bundle
be: Набор
