vision6 (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: List
bg: Списък

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Email
bg: Е-поща
