vision6 (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས
