vision6 (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: List
ca: Llistat

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contacts
ca: Contactes

en: Creation date
ca: Data de creació

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Created date
ca: Data de creació

en: Bundle
ca: Embolcall
